خدمات دوره جامع پایه

نهم

برنامه های بوکلینو برای موفقیت دانش آموزان در آزمون های تیزهوشان و نمونه دولتی، انتخاب رشته، امتحانات نهایی

بیا تا واست بگیم ...

طرح ملی استعدادیابی پایه نهم  ، یکی از جامع ترین دوره های تحصیلی کشوره که به تازگی با تلاش تیم خفن بوکلینو برای دانش آموزای باحال و باانگیزۀ پایه نهم تهیه و تولید شده.

اجازه بدید یکم بیشتر این طرح رو براتون معرفی کنم

داستان از جایی شروع شد که ما تصمیم گرفتیم یه کاری کنیم تا دانش آموزانی که تو دورۀ کرونا دچار افت تحصیلی شده بودن ، دوباره سرپا شن و برگردن تو میدون …

برای همین اول از همه رفتیم دنبال استاندارد های جهانی و اصول روان شناسی ، تا به خوبی با دغدغه های بچه ها در دوران پسا کرونا آشنا شیم. در مرحلۀ بعد ، مشاورین خفن بوکلینو با استفاده از بهترین ابزارها و امکانات ، برای بچه های خوب پایۀ نهم طرحی رو پیش بینی کردن تا از همه لحاظ بچه هارو تقویت کنه و باعث پیشرفت و شکوفاییشون بشه. حتماً با خودت میگی چطوری؟

بوکلینو برای شما 175 جلسه کلاس آموزشی با بهترین و بی نظیرترین اساتید کشور در نظر گرفته تا اول مطالب کتاب درسیت رو حسابی یاد بگیرید، بعدش برید سروقت نکته های خفن و خارج از کتاب، تا بتونید از پس سوالای سخت و غلط اندازی که تو آزمون ورودی مدارس برتر زیاد به چشمتون میخوره، بر بیاید.

_ همین !؟

_ معلومه که نه !!

شما قراره هم به صورت هفتگی و هم ماهانه ، آزمون بدید تا مشاورین بوکلینو عملکردتون رو بررسی کنن و برای پیشرفتتون راهکار عملی ارائه بدن تا برای آزمون های بعدی درصدتون رشد کنه

_ خب.. جالب شد. دیگه چی؟

_ دیگه اینکه در کنار جلسات آموزشی، قراره کارگاه های مشاوره ای داشته باشید تا در طول سال، با کلی تکنیک خفن تست زنی و مدیریت زمان و استرس و خلاصه با هرچی که نیاز دارید تا از پس آزمون بر بیاید آشنا شید.

_ پس حسابی برامون برنامه داریدا …

_ بله! ما برای هر روز شما برنامه ی ویژه داریم ، یه روز کلاس، یه روز کارگاه، یه روز تکلیف، یه روز آزمون، یه روز تحلیل آزمون و کلی برنامه ی خفن دیگه که هر روز هفته تون رو در کنار ما بگذرونید.

چه درس هایی داریم ؟

روی هر درس کلیک کن تا تمام برنامه هامون توی اون درس رو ببینی

ریاضی

فیزیک

شیمی

زیست شناسی

زمین شناسی

ادبیات فارسی

عربی

استعداد تحلیلی

برای  انتخاب رشته  قراره چی کار کنیم ؟

همه مون میدونیم که یکی از مهمترین انتخاب های دانش آموزان در دوران چندساله ی تحصیلشون، انتخاب رشته پایه نهم هستش و این انتخاب میتونه آینده ی شخصی و شغلی دانش آموز رو رقم بزنه.

با توجه به اهمیت انتخاب رشته و حساسیت بالای اون، واضحه که هر اشتباه کوچیکی میتونه صدمات بسیاری جدی رو به آینده ی دانش آموزان وارد کنه.

از اونجایی که توی مدرسه رشته های پیش روی دانش آموزان به خوبی معرفی نمیشه و همین طور بیشتر خانواده ها هم اطلاع دقیقی در این زمینه ندارن، در بیشتر مواقع انتخاب رشته ی دانش آموزان به صورت اشتباه انجام میشه و آینده ی دانش آموزان تحت تاثیر همین انتخاب اشتباه قرار میگیره.

به کرات دیده شده که دانش آموزان بعد از مدت کوتاهی از تحصیل در یکی از رشته ها متوجه میشن که هیچ علاقه ای به اون رشته ندارن و رفته رفته تصمیم به تغییر رشته می گیرن.
اما تغییر رشته فرآیندی سخت و پیچیده هستش و برای هر فردی و در هر رشته ای امکان پذیر نیست و حتی در صورت امکانِ تغییر رشته، زمان زیادی از فرصت طلایی دانش آموزان به بیهودگی تلف میشه و اون ها رو از مسیر زندگی عقب میندازه !

حالا که اهمیت انتخاب رشته رو متوجه شدی، بریم در ادامه بهت بگیم که بوکلینو برای فرآیند مهم انتخاب رشته ی شما چه برنامه های جذابی داره …

آزمون  رغبت سنجی  شغلی

مهم ترین اصل در انتخاب رشته، علاقه و استعداد دانش آموزه که شناسایی این استعدادها نیاز به تخصص ویژه هم برای ارزیابی دانش آموز و هم به جهت شناخت رشته های دانشگاهی و موقعیت های شغلی داره.

ما در بوکلینو آزمونی رو طراحی کردیم که به جرات میتونیم بگیم که قوی ترین آزمون استعدادیابی شغلیه که تا امروز طراحی شده و تا درصد بسیار زیادی شما رو به بهترین رشته تحصیلی هدایت میکنه.

ویژگی اصلی این آزمون اینه که علاوه بر در نظر گرفتن علاقه های شما، پارامترهای بسیار زیادی رو که در انتخاب رشته نقش اساسی رو ایفا میکنه رو مورد سنجش قرار میده
این آزمون در استانداردهای جهانی برگزار میشه و نتایج اون فوق العاده هستش …

معرفی  رشته های دانشگاهی

با توجه به تعداد بسیار زیاد رشته های دانشگاهی، قطعاً شناخت هرکدوم از این رشته ها از طریق پرس و جو از دیگران کار ساده ای نیست، برای همین سعی کردیم در بوکلینو  با طراحی کتاب معرفی رشته های دانشگاهی این کار رو واستون آسون کنیم.

این کتاب شامل موارد زیر هستش :

آزمون شبیه ساز هم داریم ... ؟!!

معلومه که داریم !   قراره 15 مرحله، آزمون جامع از درس های بالا برای شما برگزار کنیم.

مرحله اول

مرحله دوم

مرحله سوم

مرحله چهارم

مرحله پنجم

مرحله ششم

مرحله هفتم

مرحله هشتم

مرحله نهم

مرحله دهم

مرحله یازدهم

مرحله دوازدهم

مرحله سیزدهم

مرحله چهاردهم

مرحله پانزدهم

مخاطبین این دوره کیا هستن ؟

دانش آموزان مستعد و پرتلاش با هدف کسب مقام در المپیاد های علمی

دانش آموزان دغدغه مند برای ورود به مدارس برتر، تیزهوشان و نمونه دولتی در  سراسر کشور

دانش آموزان علاقه مند به ترسیم مسیر شغلی و حرفه ای خود از پایۀ نهم

همه چیز در یک نگاه ... ؟

چند وقت با هم هستیم ؟

0
هفته
0
جلسه

پاییز

10 هفته

16 مهر تا 2 دی

امتحانات دی ماه

1 هفته

24 دی تا 30 دی

زمستان

7 هفته

1 بهمن تا 19 اسفند

بهار

7 هفته

12 فروردین تا 29 اردیبهشت

سوال از شما، جواب از ما ... !

بله … با توجه به اینکه ما توی بوکلینو تمام مطالب رو از ابتدا و از پایه ترین نکات تا انتها و پیشرفته ترین مطالب و بعضاً بالاتر از سطح کتاب آموزش میدیم، تمااااام دانش آموزان می تونن از کلاس های ما بهره مند بشن و ازش استفاده کنن .

بله … تمام دانش آموزان توی بوکلینو به صورت فردی تحت نظارت پشتیبان های آموزشی درس می خونن و کارشون رو در پایه نهم پیش میبرن. تماس های پشتیبانی هفتگی با تمام دانش آموزان گرفته میشه و هرگونه مشکلی در خصوص تمام مسائل آموزشی داشته باشین، با صحبت با پشتیبان ها و مشاورین بوکلینو برطرف میشه.

بله … تمام ویدئوهای کلاس های بوکلینو در پنل شخصی هرکدوم از دانش آموزان آرشیو میشه و میتونید بارها و بارها اون ها رو ببنید و مشکلات احتمالی آموزشیتون رو به صورت 24 ساعته برطرف کنید .

بله … با توجه به اینکه 30 درصد سوالات درسی آزمون تیزهوشان از پایه هشتم خواهد بود، اساتید بوکلینو علاوه بر تدریس پایه نهم، مطالب پایه هشتم رو هم به صورت کامل تدریس می کنن. یعنی با یک تیر 2 نشون میزنی. هم پایه هشتم واست دوره میشه و هم خیالت بابت ازمون تیزهوشان راحت میشه .

بله … یکی از خدمات اساسی بوکلینو به دانش آموزان پایه نهم، خدمات انتخاب رشته هستش.

ما به صورت کاملا تخصصی شما رو در انتخاب رشته کمک می کنیم. از آزمون های روانشناسی و رغبت سنجی شغلی گرفته تا معرفی رشته های پر طرفدار، همگی شما رو در مسیر درست انتخاب رشته قرار خواهند داد.

کافیه روی دکمه ی ” ثبت نام (رایگان) ” توی همین صفحه کلیک کنی تا فرم ثبت نام واست باز بشه. با 1 دقیقه زمان گذاشتن، اطلاعات خودت رو برای ما ثبت کن تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرن و اطلاعات شرکت در کلاس ها رو در اختیارتون قرار بدن. جلسه اول تمام کلاس ها هم رایگانه . مهمون ما باش .

بله … با توجه به مشکلات اقتصادی این روزها، ما این امکان رو فراهم کردیم که تمام دانش آموزان کشور، با هر شرایط مالی بتونن در کلاس های ما شرکت کنن. شما عزیزان می تونید با ارتباط با کارشناسان بوکلینو به صورت اقساطی در کلاس ها شرکت کنید.

دوست داری به صورت   کاملا رایگان   یک هفته مهمون ما باشی؟

راستی خیالت راحت راحت !!!

بوکلینو تمام مجوزهای لازم رو از مراجع ذی صلاح داره …! پس با خیال راحت از بوکلینو لذت ببر و در دوره ها شرکت کن
تمامی حقوق این وبسایت و برند بوکلینو نزد شرکت فنی مهندسی داده کاوان خلاق اندیش محفوظ است.

هرگونه کپی برداری از تمام یا بخشی از محتوای این وبسایت پیگرد قانونی دارد.

به بالای صفحه بردن

فرم ثبت نام اولیه

اگه دوست داری به صورت رایگان توی هرکدوم از کلاس های بوکلینو شرکت کنی و مهمون ما باشی، در عرض کمتر از 1 دقیقه فیلدهای زیر رو پر کن و همین هفته مهمون ما باش.
مهمون حبیب خداست ….❤️

راستی این رو هم بگم که یک بار ثبت نام کافیه و اگر این فرم رو در صفحات بعدی دیدی نیازی به ثبت نام مجدد نیست 😊❤️

فرم ثبت نام اولیه

اگه دوست داری به صورت رایگان توی طرح ملی استعدادیابی  بوکلینو شرکت کنی و موفقیت آینده ت رو تضمین کنی، از طریق لینک زیر اطلاعات خودت رو تکمیل کن❤️

کلاس های رایگان در حال برگزاری

در حال حاضر کلاس رایگانی در حال برگزاری نیست !

کلاس های رایگان در حال برگزاری

در حال حاضر هیچ کلاسی در حال برگزاری نیست !