ثبت مشخصات فردی

برای ثبت نام شما در دوره های بوکلینو می بایست اطلاعات زیر رو به صورت دقیق داشته باشیم.

پس از این، قرارداد ثبت نام شما در کلاس ها تنظیم شده و برای شما ارسال خواهد شد.

قوانین و مقررات

  1. تمامی جلسات برگزاری کلاس ها و آزمون ها و نیز جلسات مشاوره ای مورد تعهد در این قرارداد، به صورت مجازی و در پلتفرم های معرفی شده از سوی بوکلینو برگزار خواهد شد و دانش آموز در صورت مشکل در ورود به کلاس ها می بایست سریعاً با مسئولین مربوطه تماس گرفته و نسبت به حل مشکلات ورود به جلسات اقدام نماید. در غیر این صورت غیبت دانش آموز در آن جلسه، غیر موجه در نظر گرفته خواهد شد.
  2. دانش آموز موظف است در طول حضور در کلاس و یا ارتباط با هریک از اساتید، مشاورین، کادر اداری و سایر دانش آموزان حاضر در بوکلینو، شئونات اخلاقی را به صورت کامل در رفتار و گفتار خود رعایت نماید.
  3. در صورت غیبت غیر موجه بیش از 3 جلسه، در هریک از کلاس ها، آزمون ها و یا جلسات مشاوره ای، بوکلینو می تواند از حضور دانش آموز در تمام یا بخشی از کلاس ها، آزمون ها و یا جلسات مشاوره ای ممانعت به عمل آورده و حق هرگونه اعتراض از سمت دانش آموز و یا اولیاء وی سلب خواهد شد.
  4. در صورت تاخیر بیش از 20دقیقه، ورود دانش آموز به کلاس مبتنی بر تماس یکی از اولیاء وی و هماهنگی با مسئول مربوطه می باشد.
  5. در صورت غیبت دانش آموز در هر یک از جلسات آزمون ها و کلاس ها، بوکلینو هیچ تعهدی در قبال برگزاری مجدد آن جلسه ندارد.
  6. حضور دانش آموز در تمامی آزمون ها (آزمون تعیین سطح، آزمون میان دوره و پایان دوره و …) الزامی است.
  7. دانش آموز موظف است که تمامی تکالیف محوله ی اساتید در کلاس ها، و تکالیف ارائه شده توسط پشتیبان های آموزشی بوکلینو را در مهلت در نظر گرفته شده به مشاورین و مدیربرنامه های آموزشی خود در بوکلینو ارائه دهد.
  8. دانش آموز موظف است که به ارتباط های پشتیبانی تلفنی و پیام های صوتی و متنی مدیر برنامه های آموزشی در گروه های ارتباطی موجود در شبکه های اجتماعی در اسرع وقت پاسخ دهد.
  9. دانش آموز موظف است که به هیچ عنوان خارج از فضای بوکلینو با اساتید بوکلینو به انحاء مختلف اعم از تماس تلفنی، ارسال پیامک، ارتباط در فضاهای مجازی نظیر اینستاگرام، تلگرام، واتس اپ و … مگر با هماهنگی قبلی با کادر آموزشی بوکلینو، ارتباط نگرفته و در صورت محرض شدن این ارتباط، این قرارداد به صورت یکطرفه منفسخ خواهد شد.
  10. دانش آموز متعهد می گردد که تحت هیچ شرایطی، محتواهای ویدئویی، صوتی، متنی و … کلاس ها، آزمون ها و جلسات مشاوره ای را در اختیار فرد یا افراد دیگری قرار نداده، و از انتشار آن در فضای مجازی و یا انتشار چاپی آن خودداری نماید و در صورت محرض شدن این موارد، علاوه بر منفسخ بودن این قرارداد، حق پیگرد قانونی برای بوکلینو محفوظ است.
تمامی حقوق این وبسایت و برند بوکلینو نزد شرکت فنی مهندسی داده کاوان خلاق اندیش محفوظ است.

هرگونه کپی برداری از تمام یا بخشی از محتوای این وبسایت پیگرد قانونی دارد.

به بالای صفحه بردن

کلاس های رایگان در حال برگزاری

در حال حاضر کلاس رایگانی در حال برگزاری نیست !

کلاس های رایگان در حال برگزاری

در حال حاضر هیچ کلاسی در حال برگزاری نیست !