اهمیت انتخاب رشته در پایۀ

نهم

چرا   انتخاب رشته  مهمه ؟

همه مون میدونیم که یکی از مهمترین انتخاب های دانش آموزان در دوران چندساله ی تحصیلشون، انتخاب رشته پایه نهم هستش و این انتخاب میتونه آینده ی شخصی و شغلی دانش آموز رو رقم بزنه.

با توجه به اهمیت انتخاب رشته و حساسیت بالای اون، واضحه که هر اشتباه کوچیکی میتونه صدمات بسیاری جدی رو به آینده ی دانش آموزان وارد کنه.

از اونجایی که توی مدرسه رشته های پیش روی دانش آموزان به خوبی معرفی نمیشه و همین طور بیشتر خانواده ها هم اطلاع دقیقی در این زمینه ندارن، در بیشتر مواقع انتخاب رشته ی دانش آموزان به صورت اشتباه انجام میشه و آینده ی دانش آموزان تحت تاثیر همین انتخاب اشتباه قرار میگیره.

به کرات دیده شده که دانش آموزان بعد از مدت کوتاهی از تحصیل در یکی از رشته ها متوجه میشن که هیچ علاقه ای به اون رشته ندارن و رفته رفته تصمیم به تغییر رشته می گیرن.
اما تغییر رشته فرآیندی سخت و پیچیده هستش و برای هر فردی و در هر رشته ای امکان پذیر نیست و حتی در صورت امکانِ تغییر رشته، زمان زیادی از فرصت طلایی دانش آموزان به بیهودگی تلف میشه و اون ها رو از مسیر زندگی عقب میندازه !

حالا که اهمیت انتخاب رشته رو متوجه شدی، بریم در ادامه بهت بگیم که بوکلینو برای فرآیند مهم انتخاب رشته ی شما چه برنامه های جذابی داره …

آزمون  رغبت سنجی  شغلی ؟

مهم ترین اصل در انتخاب رشته، علاقه و استعداد دانش آموزه که شناسایی این استعدادها نیاز به تخصص ویژه هم برای ارزیابی دانش آموز و هم به جهت شناخت رشته های دانشگاهی و موقعیت های شغلی داره.

ما در بوکلینو آزمونی رو طراحی کردیم که به جرات میتونیم بگیم که قوی ترین آزمون استعدادیابی شغلیه که تا امروز طراحی شده و تا درصد بسیار زیادی شما رو به بهترین رشته تحصیلی هدایت میکنه.

ویژگی اصلی این آزمون اینه که علاوه بر در نظر گرفتن علاقه های شما، پارامترهای بسیار زیادی رو که در انتخاب رشته نقش اساسی رو ایفا میکنه رو مورد سنجش قرار میده
این آزمون در استانداردهای جهانی برگزار میشه و نتایج اون فوق العاده هستش …

معرفی  رشته های دانشگاهی

با توجه به تعداد بسیار زیاد رشته های دانشگاهی، قطعاً شناخت هرکدوم از این رشته ها از طریق پرس و جو از دیگران کار ساده ای نیست، برای همین سعی کردیم در بوکلینو  با طراحی کتاب معرفی رشته های دانشگاهی این کار رو واستون آسون کنیم.

این کتاب شامل موارد زیر هستش :

دوست داری به صورت   کاملا رایگان   این کتاب رو دریافت کنی؟

راستی خیالت راحت راحت !!!

بوکلینو تمام مجوزهای لازم رو از مراجع ذی صلاح داره …! پس با خیال راحت از بوکلینو لذت ببر و در دوره ها شرکت کن
تمامی حقوق این وبسایت و برند بوکلینو نزد شرکت فنی مهندسی داده کاوان خلاق اندیش محفوظ است.

هرگونه کپی برداری از تمام یا بخشی از محتوای این وبسایت پیگرد قانونی دارد.

به بالای صفحه بردن

فرم ثبت نام اولیه

اگه دوست داری به صورت رایگان توی هرکدوم از کلاس های بوکلینو شرکت کنی و مهمون ما باشی، در عرض کمتر از 1 دقیقه فیلدهای زیر رو پر کن و همین هفته مهمون ما باش.
مهمون حبیب خداست ….❤️

راستی این رو هم بگم که یک بار ثبت نام کافیه و اگر این فرم رو در صفحات بعدی دیدی نیازی به ثبت نام مجدد نیست 😊❤️

کلاس های رایگان در حال برگزاری

در حال حاضر کلاس رایگانی در حال برگزاری نیست !

کلاس های رایگان در حال برگزاری

در حال حاضر هیچ کلاسی در حال برگزاری نیست !